SIKÇA SORULAN SORULAR

KULLANICILARIMIZIN EN SIK SORDUĞU SORULAR VE CEVAPLARI

Kaydolmadan hizmet satın alabilir miyim?
Tıkla Kutla’ya kayıt yaptırmadan da arama yapabilir, detayları inceleyebilir ve almak istediğiniz hizmetleri sepete atabilirsiniz. Yalnız, ödemeyi tamamlayabilmek için, kaydolmanız ve email adresiniz ile cep telefonu numaranızı onaylamanız gerekmektedir.
Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?
Giriş ekranında Şifremi Unuttum linkine tıklayarak şifrenizi yenileyebilirsiniz.
Şifremi değiştirmek için ne yapmalıyım?
Şifrenizi, siteye giriş yaptıktan sonra ulaşabileceğiniz Hesabım bölümünün Profilim sekmesinden ya da Giriş ekranında bulunan Şifremi Unuttum linkine tıklayarak değiştirebilirsiniz.
Kayıt olurken girdiğim ad, soyad bilgisini değiştirebilir miyim?
Ad, soyad bilgilerinizi siteye giriş yaptıktan sonra ulaşabileceğiniz Hesabım bölümünde bulunan Profilim sekmesinden değiştirebilirsiniz. Hizmet Sağlayıcı başvurusu yapan kullanıcılarımız, başvuruları tamamlanıncaya kadar bu bölümde revizyon yapamazlar.
Satın aldığım hizmetleri iptal edebilir miyim?
Satın almış olduğunuz hizmetleri, siteye giriş yaptıktan sonra ulaşabileceğiniz Hesabım bölümünde yer alan Satın Aldıklarım sekmesi içinden iptal edebilirsiniz. İptal şartları ile ilgili detaylı bilgiye İptal Politikamız bölümünden ulaşabilirsiniz.
Android ya da Apple Mağazası’ndan indirebileceğimiz bir uygulamanız (app) bulunuyor mu?
Şu aşamada sadece internet sitemiz üzerinden hizmet veriyoruz ve sitemizi farklı cihazlarda da en iyi şekilde çalışacak biçimde optimize etmeye çalışıyoruz.