Sıkça Sorduğunuz Sorular (SSS)

 • Üye olmadan hizmet satın alabilir miyim?

  Tıkla Kutla’yı kullanarak arama yapabilir, detayları inceleyebilir ve almak istediğiniz hizmetleri sepete atabilirsiniz. Yalnız, ödemeyi tamamlayabilmek için, üye olmanız ve email adresiniz ile cep telefonu numaranızı onaylamanız gerekmektedir.

 • Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

  Giriş ekranında Şifremi Unuttum linkine tıklayarak şifrenizi yenileyebilirsiniz.

 • Şifremi değiştirmek için ne yapmalıyım?

  Şifrenizi, siteye giriş yaptıktan sonra ulaşabileceğiniz Hesabım bölümünün Üyelik Ayarları sekmesinden ya da Giriş ekranında bulunan Şifremi Unuttum linkine tıklayarak değiştirebilirsiniz.

 • Kayıt olurken girdiğim ad, soyad bilgisini değiştirebilir miyim?

  Tabi ki Ad, soyad bilgilerinizi siteye giriş yaptıktan sonra ulaşabileceğiniz Hesabım bölümünde bulunan Kişisel Bilgilerim sekmesinden değiştirebilirsiniz.

  Hizmet Sağlayıcı başvurusu yapan kullanıcılarımız, başvuruları tamamlanıncaya kadar bu bölümde revizyon yapamazlar.

 • Satın aldığım hizmetleri iptal edebilir miyim?

  Tabi ki Satın almış olduğunuz hizmetleri, siteye giriş yaptıktan sonra ulaşabileceğiniz Hesabım bölümünde yer alan Satın Aldıklarım sekmesi içinden iptal edebilirsiniz. İptal şartları ile ilgili detaylı bilgiye İptal Politikalarımız bölümünden ulaşabilirsiniz.

 • Android ya da Apple Mağazası’ndan indirebileceğimiz bir uygulamanız (app) bulunuyor mu?

  Şu aşamada sadece internet sitemiz üzerinden hizmet veriyoruz ve sitemizi farklı cihazlarda da en iyi şekilde çalışacak biçimde optimize etmeye çalışıyoruz.