Hizmet Sağlayıcımız Olun, Hemen Kazanmaya Başlayın

Tıkla Kutla, organizasyon sektörüne yönelik hizmetlerin alınıp satıldığı bir pazar yeri platformudur. Organizasyon sektörü hizmet sağlayıcıları ile düzenleyecekleri organizasyonlar için bir hizmet satın almak isteyen kişi/kurumlar, platform üzerinden online alışveriş gerçekleştirirler.

Basit bir anlatımla, Tıkla Kutla’yı bir alışveriş merkezi olarak düşünebilirsiniz. Bu alışveriş merkezinde, organizasyon sektörüne yönelik hizmet veren kişi/kurumlar birer dükkan açmışlardır (Hizmet Sağlayıcı profili oluşturma) ve sattıkları hizmetleri raflarında satışa sunmuşlardır (ilan oluşturma). Bu AVM’yi ise, bir organizasyon düzenlemek, ya da düzenleyecekleri organizasyonla ilgili olarak belirli bir hizmeti satın almak isteyen kişiler ziyaret ederler ve diledikleri hizmetleri, fiyatları, daha önce hizmet almış müşterilerin memnuniyet oranları ve dükkan sahibinin geçmiş performansı gibi kriterleri göz önünde bulundurarak satın alırlar.

Eğer siz de organizasyon ve etkinlik sektöründe hizmet veriyorsanız, hemen İlan Verin butonuna Tıkla’yın, hizmetlerinizi kolayca, kendi belirlediğiniz fiyat ve koşullarla satmanın mutluluğunu Kutla’yın.

Hizmet Sağlayıcımız Olmak İçin İlk Adımlar

Hizmet Sağlayıcımız Olmak Hem Çok Kolay, Hem De Tamamen Ücretsiz.

İlan Verin butonuna tıklayarak ücretsiz hizmet ilanınızı oluşturun ve Hizmet Sağlayıcı Bilgi Formu’nu doldurarak başvurunuzu tamamlayın. İlanınız ve başvurunuz birlikte değerlendirilerek en kısa zamanda sonuçlandırılacaktır.

Neden Hizmet Sağlayıcımız Olmalısınız?

Çünkü daha fazlasını hak ediyorsunuz.

Tıkla Kutla ekibi, hem organizasyon, hem de yazılım ve dijital teknolojiler alanında 25 yılı aşkın tecrübeye sahip profesyonellerden oluşuyor. Marka yaratma, reklam, halkla ilişkiler, sosyal medya ve dijital tanıtım mecralarında uzman pazarlama ekibimiz ve teknolojiyi dünya standartlarında kullanan yazılım ekibimizle birlikte yarattığımız pazar yeri platformumuzla, yeni müşterilere ulaşarak daha fazla kazanmanız, sadece işinize odaklanmanız, yeni pazarlara açılarak işinizi büyütmeniz için çalışıyoruz.

area images

Yeni Müşteriler

Artık size yeni müşteri kazandırıp kazandırmayacağı belli olmayan bir sitede profil oluşturmak için önceden ücret ödemenize gerek yok. Tıkla Kutla’da hizmet vermek tamamen ücretsizdir. Sizden, sadece, platform üzerinden bir satış yaptığınızda komisyon tahsil edilir.

Ücretsiz Kaydolun

Kesinleşmiş İşler

Birçoğunun onaylanmayacağını bildiğiniz halde, sürekli olarak teklif göndermek, hatta teklif göndermek için ücret ödemek sizi hayal kırıklığına uğratıyor. Size Tıkla Kutla’dan sadece kesinleşmiş işler gelir. Teklif hazırlamak, günlerce süren telefon görüşmeleri ve pazarlıklar yapmakla uğraşmazsınız.

Ücretsiz Kaydolun
area images
area images

Sözleşme Güvencesi

Kesinleşen her iş için sözleşme yapamıyor ve bu nedenle de kendinizi olumsuzluklara karşı garanti altına alamıyorsunuz. Sözlü olarak yaptığınız anlaşmalar ise daha sonra yanlış anlamalara ve anlaşmazlıklara yol açıyor. Tıkla Kutla’da müşterilerimiz, satın aldıkları her hizmet için bir Mesafeli Satış Sözleşmesini kabul etmiş olurlar. Sizin ayrıca bir sözleşme yapmanıza gerek kalmaz. Yapılacak işin tüm detaylarını yazılı olarak görebileceğinizden, yanlış anlaşılmaya sebep olabilecek bir durumla karşılaşmazsınız.

Ücretsiz Kaydolun

Ödeme Garantisi

İşinizi söz verdiğiniz şekilde yerine getiriyor ancak ödemelerinizi size söz verilen zamanlarda almakta zorlanıyorsunuz. Tıkla Kutla’da satışı yapılan hizmetlerin ücreti önceden tahsil edilmiştir. Siz hizmeti tamamladıktan sonra, müşterinin ödemeyi peşin ya da taksitli yapıyor olmasına bakılmaksızın, ödemeniz 1 hafta içinde hesabınıza yapılır.

Ücretsiz Kaydolun
area images
area images

Esnek Fiyatlandırma

Hizmetlerinizi doğru bir şekilde fiyatlandırmakta zorlanıyorsunuz. Fiyatlarınız bazen yüksek kaldığı için iş kaybediyor, bazen de hak ettiğinizin çok altında bir bedelle iş yapmak zorunda kalıyorsunuz. Tıkla Kutla’da hizmetlerinizin fiyatını siz belirlersiniz. Farklı tarihler, günler ya da saatler için fiyat ayarlamaları yapabilir, rakiplerinizin fiyatları ve arz/talebe göre fiyatlandırma yapabilirsiniz. Böylece hem emeğinizin karşılığını tam olarak alır, hem de iş kaybı yaşamazsınız.

Ücretsiz Kaydolun

Taksitle Satış

Kredi kartına taksitle alışveriş imkanı sunmak için bankalarla ayrı ayrı anlaşma yapmanıza gerek kalmadı. Tıkla Kutla ile müşteriler ödemelerini dilerlerse 12 taksit ile yapabilirler. Siz ise ödemenizi iş bitiminden sonraki 1 hafta içinde peşin olarak alırsınız.

Ücretsiz Kaydolun
area images
area images

Profesyonel Tanıtım

İşinizi büyütmek için gerekli yenilikçi pazarlama ve satış faaliyetleri için yeterince kaynağınız ya da zamanınız yok. Tıkla Kutla ile çalıştığınızda, web sitesi yapmak, arama motoru optimizasyonu (SEO), Google veya sosyal medyada reklam kampanyaları düzenlemek gibi konuları dert etmenize gerek kalmaz. Tüm bunlar, işinde profesyonel pazarlama ekiplerimiz tarafından yerine getirilir. Sizin tek yapmanız gereken Tıkla Kutla Platformu üzerinden bir profil oluşturmak ve satışını yapmak istediğiniz hizmetleriniz için ilanlar oluşturmaktır. Hizmetlerinizin satışı için çalışmak ise bizim işimizdir.

Ücretsiz Kaydolun

İleri Teknoloji

İşinizde zirveye çıkmak istiyorsunuz. Dijital dönüşümün farkındasınız. Geleceğin teknoloji ve internette olduğuna inanıyor, ama teknolojiyi işinizde nasıl kullanabileceğiniz konusunda desteğe ihtiyaç duyuyorsunuz. Tıkla Kutla’da alanında en iyi yazılım mühendisleri, son teknolojileri kullanarak, hizmetlerinizi maksimum sayıda kişiye duyurmanız için çalışır. Tıkla Kutla’da yer alan her profil ve ilan sayfası, %100 arama motoru optimizasyonu yapılarak yayına alınır. Amacımız, A’dan Z’ye tüm aşamaları, hem sizin için, hem de müşterilerimiz için anlaşılır, kolay ve ulaşılır yapmaktır.

Ücretsiz Kaydolun
area images

Hizmet Sağlayıcı Değerlendirme Sistemi

İyi Olan Kazansın!

Hizmet Sağlayıcılarımız, Tıkla Kutla’yı kullanırken, çeşitli değerlendirme kriterlerine göre puanlar toplarlar. Bu kriterin en önemlilerinden bir tanesi, kendilerinden hizmet satın almış olan müşterilerimiz tarafından, tamamen şeffaf bir puanlama ve yorum sistemiyle yapılan değerlendirmelerdir. Bu değerlendirme sistemine, herhangi bir müdahale yapılmaz, hiçbir Hizmet Sağlayıcıya öncelik veya ayrıcalık tanınmaz. Hizmet Sağlayıcılarımız, ancak verdikleri hizmetin kalitesi ve müşteri memnuniyetine göre ön plana çıkma şansını yakalar ve böylece daha fazla müşteriye hizmet verme imkanına kavuşurlar. Temel ilkemiz, iyi olanın daha fazla kazanmasıdır.

Tıkla Kutla’yı kullanarak ilan oluşturan ve hizmet satışı yapmaya başlayan Hizmet Sağlayıcılarımız, çeşitli başarı kriterlerine göre kazandıkları puanlarla sırasıyla Bronz, Gümüş ve Altın Hizmet Sağlayıcı ünvanlarını almaya hak kazanırlar. Böylece, arama sonuçlarında öncelikli gösterim, daha düşük hizmet bedeli ödeme, ilanlarının öncelikli olarak onaylanması ve daha fazla ilan yayınlama hakkı gibi çeşitli ayrıcalıklardan faydalanmaya başlarlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Tamamen ücretsiz olarak hizmet sağlayıcımız olabilir, kendi profil sayfanızı oluşturabilir ve hizmet ilanlarınızı yayınlayabilirsiniz.

Platform üzerinden bir satış yaptığınız zaman Tıkla Kutla’ya %10 ile %15 arasında değişen oranlarda bir hizmet bedeli ödemesi yaparsınız. Yeni kaydolan Hizmet Sağlayıcılarımız %15 hizmet bedeli öderken, Hizmet Sağlayıcı Değerlendirme Sistemi sonucunda Bronz, Gümüş ve Altın Hizmet Sağlayıcı ünvanlarını hak eden Hizmet Sağlayıcılarımız, %10’a kadar düşen oranlarda hizmet bedeli ödemesi yapmaya başlarlar. Hizmet Sağlayıcılarımız bu konudaki detaylı bilgiye Hesabım bölümünde yer alan Hizmet Sağlayıcı Rehberi’nden ulaşabilirler.

Ayrıca müşterilerimiz tarafından kredi kartıyla satın alınan hizmetler için, aracı ödeme kuruluşu İyzico firması tarafından, bankaların kredi kartlarına uyguladığı komisyonlar, EFT/Havale ücretleri ve hizmet bedeli karşılığında %3,25 oranında bir hizmet komisyonu tahsil edilmektedir.

Hizmet ile ilgili yükümlülüklerinizin tarafınızdan yerine getirilmesinden 24 saat sonra ödemeniz kesinleşir ve satışın peşin ya da taksitli olmasına bakılmaksızın, belirttiğiniz banka hesabına, ilk Çarşamba günü yapılır.* *Bu süre, 6493 Sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkındaki Kanun uyarınca Tıkla Kutla’nın iş birliği yaptığı ödeme kuruluşuna göre +/- birkaç gün farklılık gösterebilir.

Organizasyon ve etkinlik sektörüne doğrudan hizmet sağlayan kişi ve kurumlar ile organizasyon firmaları, turizm acentaları, menajerler, ajanslar, PR şirketleri, İK firmaları gibi aracı hizmet sağlayıcılar hizmet sağlayıcımız olarak satış yapabilirler.

Tıkla Kutla üzerinden yalnızca organizasyon ve etkinlik sektörüne yönelik olarak hizmet satışı yapılabilmektedir.

Tamamlayıcı Hizmetler kategorisinde bulunan Kıyafet Kiralama/Satış ve Davetiye alt kategorilerinde ürün satışı yapmak mümkündür.

Ayrıca Tıkla Kutla üzerinden satışını yaptığınız hizmetlerin içeriğinde ürünler de yer alıyor olabilir.

Bir hizmet satın almak isteyen kullanıcılar, almak istedikleri hizmet ile ilgili ‘Neye, ne zaman, nerede?’ ihtiyaç duydukları bilgisini girerek arama başlatırlar. Arama sonucunda istedikleri tarihte ve yerde kendilerine hizmet vermeye hazır hizmet sağlayıcılar tarafından oluşturulmuş ilanlara ulaşırlar. Bu ilanları, fiyat, hizmet için daha önce hizmeti satın alan kişiler tarafından yapılan puanlama ve yorumlar ile hizmet sağlayıcı bilgilerini kıyaslayarak değerlendirirler. Almaya karar verdikleri hizmetleri sepetlerine atıp, ödemelerini yaparak rezervasyon taleplerini hizmet sağlayıcıya iletirler. Hizmet sağlayıcılar onay süresi içinde bu talebi onaylayarak rezervasyonu konfirme ederler. Süresi içinde onaylanmayan siparişler iptal edilir.

Tebrikler, aramıza hoş geldiniz. Şimdi, yeni ilanlar oluşturmaya başlayabilir, hesabınız üzerinden profil bilgilerinizi tamamlayarak daha fazla müşteri çekebilir, hizmet sağlayıcı adayı arkadaşlarınıza platformu önererek yeni ilan hakları kazanabilirsiniz.

Birlikte çok heyecanlı ve uzun soluklu bir yolculuğa başlıyoruz. Unutmayınız ki bu yolculuk ancak birbirimize göstereceğimiz saygı ve güven ile her iki taraf için de keyifli bir şekilde devam edecektir. Hadi gelin hep birlikte hayatlarının en önemli anlarını bizimle birlikte kutlamaya karar veren müşterilerimize, unutamayacakları deneyimler yaşatalım. Onların kutlamaları bizim kutlamalarımıza, mutlulukları bizim mutluluğumuza dönüşsün. Çünkü ‘Yaşam Kutlamaya Değer’.

Tebrikler, aramıza hoş geldiniz. Birlikte çok heyecanlı ve uzun soluklu bir yolculuğa başlıyoruz. Unutmayınız ki bu yolculuk ancak birbirimize göstereceğimiz saygı ve güven ile, her iki taraf için de keyifli bir şekilde devam edecektir. Şimdi, hesabınız üzerinden profil ayarlarınızı yaparak yeni ilanlar oluşturmaya başlayabilirsiniz. Hadi gelin hep birlikte hayatlarının en önemli anlarını bizimle birlikte kutlamaya karar veren müşterilerimize, unutamayacakları deneyimler yaşatalım. Onların kutlamaları bizim kutlamalarımıza, mutlulukları bizim mutluluğumuza dönüşsün. Çünkü ‘Yaşam Kutlamaya Değer’.

Başvuru sonucunuzla ilgili olarak almış olduğunuz e-posta ve bildirimlerde, başvurunuzun neden onaylanmadığı bilgisi bulunmaktadır. Dilerseniz gerekli düzeltmeleri yaptıktan sonra yeniden başvuru yapabilirsiniz.

Hizmet Sağlayıcımız olun, hemen kazanmaya başlayın.


Ücretsiz Kaydolun