Kariyer Fırsatları

'Yaşamın ilginç yanlarından birisi de, en iyinin dışında bir şey kabul etmeyenlere genellikle en iyiyi vermesidir.' W.Somerset Maugham
Hayalleriniz ne kadar büyük? Bizim büyük hayallerimiz var. Siz de bu hayalin bir parçası olarak kendi hayallerinizi gerçekleştirmeyi ister misiniz? O zaman, aşağıya bir göz atın. Eğer siz de bu özelliklerin tamamını taşıdığınızı düşünüyorsanız hadi hemen başvurunuzu yapın.

İşinizi Aşkla Yapıyorsunuz

İşinize tutkuyla bağlısınız. Her gün saat hesabı yapıp, hafta sonunu iple çekip, Pazartesi sendromu yaşamıyorsunuz.

müşteri odaklılık
tıklakutla sözleşme güvencesi

Sorumluluktan Kaçmıyorsunuz

Yarım kalan bir iş, mutsuz bir müşteri, içinize sinmeyen bir sonuç uykularınızı kaçırıyor. Çünkü sizin dünyanızda, sorumlu olduğunuz işlerin yarım kalması, müşterilerin mutsuz ayrılması ya da içinize tam olarak sinmeyen bir işin teslim edilmesi diye kavramlar zaten bulunmuyor.

Sonuç Odaklısınız

Hiç kimsenin sizin dalgalarla nasıl boğuştuğunuzla ilgilenmediğinin, sadece gemiyi limana getirip getirmediğinize göre değerlendirildiğinizin farkındasınız. Sonuca giden süreçte, şikayet etmek yerine çözmeyi, eleştirmek yerine destek vermeyi tercih edenlerdensiniz.

müşteri odaklılık
tıklakutla sözleşme güvencesi

Düzenli ve Disiplinlisiniz

İşinizde en iyi olmak, her gün yeni bir şeyler öğrenmek, kendinizi her gün yeniden inşa etmek için büyük bir tutku duyuyorsunuz. Bunun da düzen, disiplin ve özveri olmadan mümkün olamayacağının farkındasınız.

Hayalleriniz Gökyüzünde, Ayaklarınız Yerde

Hayalleriniz var ama hayalperest değilsiniz. Hayallerinize ulaşmak için akılcı ve çok çalışmak gerektiğinin farkındasınız. İstediğim zaman, istediğim yerden, istediğim kadar çalışıp, istediğim kadar kazanmak istiyorum gibi masalsı hayaller peşinde koşmuyorsunuz.

müşteri odaklılık
tıklakutla sözleşme güvencesi

Sevgi Dolusunuz

Tüm canlılara karşı sevgi dolusunuz. Dil, ırk, renk, cinsiyet, siyasi düşünce, felsefi inanç, din ve benzeri ayrımlar yapmıyorsunuz. Çeşitliliğin denge ve zenginlik getireceğine inanıyorsunuz.

Pozitif ve Güleryüzlüsünüz

Hayata karşı olumlu bir bakış açısına sahipsiniz. Bardağın dolu tarafını görenlerdensiniz. Zorluklarla mücadele ederken bile yüzünüzden gülümseme eksik olmuyor.

müşteri odaklılık
tıklakutla sözleşme güvencesi

Her Şeyin Mümkün Olduğuna İnanıyorsunuz

Zorluklar sizi yıldırmıyor. ‘Zoru hemen başarırız, imkansız ise biraz zaman alır’ mottosuna sahipsiniz.

Cesursunuz

Doğru bildiğinizi söylemekten çekinmiyor, gerektiğinde risk almaktan kaçınmıyorsunuz. Cesaretiniz ise cahilliğinizden değil, gerçek bilgi ve deneyimlerinizden kaynaklanıyor.

müşteri odaklılık
tıklakutla sözleşme güvencesi

Yarattığınız Değerle Orantılı Kazanmak İstiyorsunuz

Hayatınızdaki her alanda olduğu gibi işinizde de hakkaniyet arıyor, ünvan, kıdem, politika, kurnazlık, yönetime yakınlık gibi subjektif kıstaslar yerine, işinizde yarattığınız ölçülebilir sonuçlara göre değerlendirilmek, kazandırdığınız oranda kazanmak istiyorsunuz.

Eğer yukarıda sizi tanımladığımızı düşünüyorsanız kariyer@tiklakutla.com adresine CV'nizi gönderin.
Bu arada neden Tıkla Kutla ekibine katılmak istediğinizi de belirtmeyi unutmayın!

.