Neden Tıkla Kutla ?

Belki de hayatınızda sadece bir kez yaşanacağınız en özel kutlamalarınızda risk almayın.
Tıkla Kutla'yı tercih edin, işinizi profesyonellere bırakın.

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Mutlu olmanın en garantili yolu, başkalarını mutlu etmektir.

Tıkla Kutla’da müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışıyla çalışırız. Siteyi kullanmaya başladığınız ilk andan, hizmetin tamamlanması aşamasına kadarki tüm deneyiminizi, mutluluğa dönüştürmek ilk hedefimizdir. Biliyoruz ki, sizin mutluluğunuz, bizim mutluluğumuzdur.

müşteri odaklılık
tıklakutla sözleşme güvencesi

SÖZLEŞME GÜVENCESİ

Söz uçar, yazı kalır.

Tıkla Kutla’da yapılan tüm işlemler, yasalara uygun olarak hazırlanmış sözleşmelerle güvence altına alınır. Biz sizin adınıza her şeyi düşünürüz, size de sadece özel günlerinizi, gönlünüzce kutlamak kalır.

DEĞERLENDİRME SİSTEMİ

İyi olan kazansın.

Tıkla Kutla’da yer alan hizmet sağlayıcılar, kendilerinden hizmet satın almış olan müşterilerimiz tarafından, tamamen şeffaf bir puanlama ve yorum sistemiyle değerlendirilirler. Tıkla Kutla, hiçbir hizmet sağlayıcıya öncelik veya ayrıcalık tanımaz. Hizmet sağlayıcılar, ancak verdikleri hizmetin kalitesi ve müşteri memnuniyetine göre ön plana çıkma şansını yakalar ve böylece daha fazla müşteriye hizmet verme imkanına kavuşurlar.

tıkla kutla değerlendirme sistemi
tıkla kutla iptal kolaylığı

İPTAL KOLAYLIĞI

Gün doğmadan neler doğar.

Planlarınızda değişiklik mi oldu? Üzülmeyin. Tıkla Kutla’dan satın aldığınız hizmetleri 14 gün içinde kayıtsız şartsız iptal edebilirsiniz. İsterseniz tarihini değiştirebilir ya da hizmet sağlayıcılarımız tarafından belirlenen süreye kadar, iptal işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

GARANTİLİ ÖDEME MODELİ

Dikkatli olanlar, az yanılırlar.

Tıkla Kutla’dan hizmet satın alırken yaptığınız ödemeler, satın almış olduğunuz hizmet tamamlanıncaya kadar, bir havuz hesapta bloke edilir. Hizmet sağlayıcıya ödemesi ancak hizmet tamamlandıktan sonra yapılır.

tıkla kutla garantili ödeme modeli
tıkla kutla taksitli ödeme seçeneği

TAKSİTLİ ÖDEME SEÇENEĞİ

Hayallerini erteleme. Büyük düşün, küçük adımlarla başla.

Benzersiz olmasını istediğiniz evlilik teklifini, hep hayalini kurduğunuz düğünü, unutulmaz olmasını beklediğiniz doğum gününüzü ertelemeyin. Büyük hayallerinize küçük ödemelerle kavuşun. Unutmayın, bazı anlar, hayatta bir kez yaşanabilir!