NEDEN HİZMET SAĞLAYICI OLMALIYIM?

Tıkla Kutla ekibi, hem organizasyon, hem de yazılım ve dijital teknolojiler alanında 25 yılı aşkın tecrübeye sahip profesyonellerden oluşuyor. Marka yaratma, reklam, halkla ilişkiler, sosyal medya, dijital tanıtım mecraları alanında uzman pazarlama ekibimiz ve teknolojiyi dünya standartlarında kullanan yazılım ekibimizle birlikte yarattığımız pazar yeri platformumuzla, sizin yeni müşteriler ile daha fazla kazanmanız, sadece işinize odaklanmanız, yeni pazarlara açılarak işinizi büyütmeniz için çalışıyoruz. Tıkla Kutla ile çalışmalısınız, çünkü:

YENİ MÜŞTERİLER

Size yeni müşteri kazandırıp kazandırmayacağı belli olmayan bir sitede profil oluşturmak için önceden ücret ödemek istemiyorsunuz.

Tıkla Kutla’da bir Hizmet Sağlayıcı Profili oluşturmak ve ilan yayımlamak TAMAMEN ÜCRETSİZDİR. Sizden, sadece, platform üzerinden bir satış yaptığınızda komisyon tahsil edilir.

müşteri odaklılık
tıklakutla sözleşme güvencesi

KESİNLEŞMİŞ İŞLER

Birçoğunun onaylanmayacağını bildiğiniz halde, sürekli olarak teklif göndermek, hatta teklif göndermek için bile ücret ödemek, sizi hayal kırıklığına uğratıyor.

Size Tıkla Kutla’dan sadece KESİNLEŞMİŞ İŞLER gelir. Teklif hazırlamak, günlerce süren telefon görüşmeleri ve pazarlıklar yapmakla uğraşmazsınız.

SÖZLEŞME GÜVENCESİ

Kesinleşen her iş için sözleşme yapamıyor ve bu nedenle de kendinizi olumsuzluklara karşı garanti altına alamıyorsunuz. Sözlü olarak yaptığınız anlaşmalar daha sonra yanlış anlamalara ve anlaşmazlıklara yol açıyor.

Tıkla Kutla’da müşterilerimiz, satın aldıkları her hizmet için detaylı bir SÖZLEŞME (Mesafeli Satış Sözleşmesi) imzalarlar. Sizin ayrıca bir sözleşme yapmanıza gerek kalmaz. Yapılacak işin tüm detaylarını yazılı olarak görebileceğinizden, yanlış anlaşılmaya sebep olabilecek bir durumla karşılaşmazsınız.

tıkla kutla değerlendirme sistemi
tıkla kutla iptal kolaylığı

ÖDEME GARANTİSİ

İşinizi söz verdiğiniz şekilde yerine getiriyor ancak ödemelerinizi size söz verilen zamanlarda almakta zorlanıyorsunuz.

Tıkla Kutla’da satışı yapılan hizmetlerin ÜCRETİ ÖNCEDEN TAHSİL EDİLMİŞTİR. Siz hizmeti tamamladıktan sonraki 1 hafta içinde hesabınıza ödemeniz yapılır.

ESNEK FİYATLANDIRMA

Hizmetlerinizi doğru bir şekilde fiyatlandırmakta zorlanıyorsunuz. Fiyatlarınız bazen yüksek kaldığı için iş kaybediyor, bazen de hak ettiğinizin çok altında bir bedelle iş yapmak zorunda kalıyorsunuz.

Tıkla Kutla’da hizmetlerinizin fiyatını siz belirler, farklı tarihler, günler ya da saatler için fiyat ayarlamaları yapabilir, rakiplerinizin fiyatlandırmaları ve size sunacağımız fiyat analizlerine dayanarak, ARZ/TALEBE GÖRE FİYATLANDIRMA yapabilir, böylece hem emeğinizin karşılığını tam olarak alır, hem de iş kaybı yaşamazsınız.

tıkla kutla garantili ödeme modeli
tıkla kutla taksitli ödeme seçeneği

TAKSİTLE SATIŞ

Bankalarla ayrı ayrı anlaşmalarınız yok, müşterilerinize farklı ödeme seçenekleri ya da kredi kartına taksitle alışveriş imkanı sunamıyorsunuz. Bu da zaman zaman müşteri kaybetmenize sebep oluyor.

Tıkla Kutla ile müşterilerimiz ödemelerini dilerlerse 12 TAKSİT ile yapabilirler. Siz ise ödemenizi iş bitiminden sonraki 1 hafta içinde peşin olarak alırsınız.

Profesyonel Tanıtım

Hem işinizin gereklerini dört dörtlük yerine getirmek, hem de işinizi büyütmek için gerekli pazarlama faaliyetlerini yapmakta zorlanıyorsunuz. Yenilikçi pazarlama ve satış kanallarını, reklam, promosyon, halkla ilişkiler, sosyal medya ve yeni tanıtım mecralarını etkin kullanabilmek için yeterince maddi kaynağınız ya da zamanınız yok.

Tıkla Kutla ile çalıştığınızda, web sitesi yapmak, arama motoru optimizasyonu (SEO), Google veya sosyal medyada reklam kampanyaları düzenlemek gibi konuları dert etmenize gerek kalmaz. Tüm bunlar işinde PROFESYONEL PAZARLAMA EKİPLERİ tarafından yerine getirilir. Sizin tek yapmanız gereken Tıkla Kutla Platformu üzerinden bir profil oluşturmak ve satışını yapmak istediğiniz hizmetleriniz için ilanlar oluşturmaktır. Hizmetlerinizin satışı için çalışmak ise bizim işimizdir.

tıkla kutla garantili ödeme modeli
tıkla kutla taksitli ödeme seçeneği

İLERİ TEKNOLOJİ

İşinizde zirveye çıkmak istiyor, dijital dönüşümün farkında olarak, geleceğin teknoloji ve internette olduğuna inanıyor, ama teknolojiyi işinizde nasıl kullanabileceğiniz konusunda desteğe ihtiyaç duyuyorsunuz.

Tıkla Kutla’da alanında en iyi yazılım mühendisleri, SON TEKNOLOJİLERİ kullanarak, hizmetlerinizi maksimum sayıda kişiye duyurmanız için çalışır. Tıkla Kutla’da yer alan her profil ve ilan sayfası, %100 arama motoru optimizasyonu yapılarak yayıma alınır. Amacımız, A’dan Z’ye tüm aşamaları, hem sizin için, hem de müşterilerimiz için anlaşılır, kolay ve ulaşılır yapmaktır.

AJANDA YÖNETİMİ

Takviminizi optimum verimlilikle yönetemiyorsunuz. Bu durum da iş kayıplarına yol açıyor.

Tıkla Kutla’da kullanımınıza sunulan DİJİTAL TAKVİM ile, Tıkla Kutla aracılığıyla aldığınız işlerle birlikte, diğer iş ve randevularınızı da kolaylıkla yönetebilir, ajandanızın dolu olduğu zamanlar için, kendi belirleyeceğiniz kriterlere göre ayarlayabileceğiniz ARAMA, SMS ya da EMAIL ile HATIRLATMA SERVİSLERİni kurabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Tıkla Kutla takviminizde bulunan etkinliklerin Google takviminizde de gözükmesini sağlayabilirsiniz. (Minimum 1 aktif ilanınız olması şartıyla).

tıkla kutla garantili ödeme modeli

Tıkla Kutla, siz zamanınızın tamamını asıl işinize odaklanmaya ayırmanız için burada. Biliyoruz ki işinizi çok severek yapıyorsunuz, ancak çözmek zorunda olduğunuz birçok problem sebebiyle işinize gerçek anlamda konsantre olamıyor, işinizi büyütmekte zorlanıyorsunuz. Tıkla Kutla’da başarılı olmak için tek yapmanız gereken, tamamen işinize odaklanmak ve Tıkla Kutla aracılığıyla kazanacağınız yeni müşterilerinize, en üst düzey kalitede hizmet vermek.

Size garanti ediyoruz ki, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak...